Operátoři telefonních panelů - Liberec

Ke dni 11.09.2019 nabízí RESTU s.r.o. (28993063, Liberec) volné pracovní místo na pozici Operátoři telefonních panelů (OPERÁTOR/KA CALL CENTRA RESTU) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 14740 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 11.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Operátoři telefonních panelů
Rozšířený popis:
OPERÁTOR/KA CALL CENTRA RESTU
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
14 740 až 16 000 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody: stravenky, Multisport karta, občerstvení v kanceláři
Poznámka k volnému místu:
Hledáme nového člena do týmu zákaznické péče Jsme mladá a dynamická společnost RESTU.CZ a do našeho týmu nyní hledáme schopnou a komunikativní posilu pro práci v rezervační centrále v Liberci. Co budeš na této pozici dělat? Budeš v každodenním kontaktu se zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailů a online chatu. Řešit příjem a zpracování rezervací do restaurací. Spolupracovat s celým Restu týmem. Perfektně k nám zapadneš, pokud: Jsi přátelský, komunikativní a zodpovědný. Máš příjemný hlasový projev a domluvíš se česky a v základech anglicky. Umíš se vcítit do role zákazníka, protože zákazník je pro nás na prvním místě. Nevadí ti rušnější pracovní prostředí (neboj, zase to u nás není jako na stavbě). Máš min. středoškolské vzdělání s maturitou. Zvládáš základy práce s PC. Pokud by tě zajímaly další praktické věci: Nástup potřebujeme co nejdříve a smlouvu podepíšeme na dobu neurčitou. Určitě ale počítej s tím, že půjde o dlouhodobou spolupráci. Pracujeme na 1 směnu (8.30 - 16.30). Výjimečně o svátcích, víkendech.. Čeká tě neformální a přátelská firemní kultura. Možnost práce z domova (čas od času, práce z kanceláře je nutná kvůli telefonům a týmové komunikaci). Vše je na domluvě. Máme hezké kanceláře v libereckém Werku (naproti depu Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou). Máme dog-friendly prostředí, šneky a houpačku. Co je u nás samozřejmostí? Příspěvek na stravenky, Multisport kartu, a také pravidelný přísun čerstvého ovoce i výborné kávy. Pokud ti káva nevoní, máme náhradu ve formě různých čajů a sirupů. Kladný vztah k dobrému jídlu a občas je i něco v lednici :-) Chceš se k nám přidat? Super! Napiš nám na email: info@restu.cz pár vět o sobě a proč tě tato nabídka zaujala. Připoj CV nebo odkaz na LinkedIn profil. Pod naši pokličku můžeš nahlédnout např. zde: www.restu.cz Těšíme se na tebe! Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16851380776 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
RESTU s.r.o.
Místo výkonu práce:
RESTU s.r.o.-002, Mrštíkova 399/2a, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba:
Jolana Půbalová +420 602 423 636

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace