Obchodní zástupci - Liberec

Ke dni 14.09.2019 nabízí Cermitech, spol. s r.o. (06576176, Liberec) volné pracovní místo na pozici Obchodní zástupci (SALES AND PROJECT MANAGER) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 15000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obchodní zástupci
Rozšířený popis:
SALES AND PROJECT MANAGER
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
15 000 až 50 000 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody: stravenky, home-office, služební laptop, telefon, služební vozidlo
Poznámka k volnému místu:
Dokážeš prodat i nos mezi očima? Jsi technologický nadšenec, který se vyzná v moderních technologiích, především v oblasti software, ale máš znalosti i v oblastech jako mechanika a elektrotechnika? Chceš pracovat v mladém progresivním startupovém kolektivu? Hledáme člověka, který bude v kontaktu s našimi zákazníky, ale kdo dokáže oslovit i zákazníky nové. Kdo se s nimi pobaví o jejich bolestech a dokáže ve spolupráci s našimi vývojáři nabídnout vhodné řešení. Je pro nás důležité komunikovat anglicky, máme zahraniční kolegy a zákazníci jsou po celém světě. Výhodou bude znalost ruštiny, ale není podmínkou. Samozřejmostí jsou pro nás technické znalosti, znalost práce s PC i řidičský průkaz sk. B (jezdíme všude možně). Zajímá tě více podrobností? Neváhej se ozvat, rádi si s tebou dáme kávu a probereme detaily. Zaměstnanecké výhody: stravenky, home-office, pružná pracovní doba, služební laptop, telefon, služební vozidlo i k soukromým účelům,… Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16879370708 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Cermitech, spol. s r.o.
Místo výkonu práce:
Švermova 268/76, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec 10
Kontaktní osoba:
Michal Čermák, jednatel

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace