Programátoři počítačových aplikací specialisté - Liberec

Ke dni 14.09.2019 nabízí Cermitech, spol. s r.o. (06576176, Liberec) volné pracovní místo na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté (PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 15000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Rozšířený popis:
PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
15 000 až 50 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: stravenky, home-office, služební laptop, telefon, sick-days
Poznámka k volnému místu:
Hledá se programátor! Vdechujeme strojům život a hledáme dalšího parťáka do týmu. Jsme startup plný technologických nadšenců, působíme v mnoha průmyslových odvětvích a nejen tam. Vyvíjíme software pro stroje a zařízení, ale i pro IT (C/C++, C#, Python, …) a působíme nejen v České republice. Neřešíme, zda je programátor junior nebo senior, Co by měl náš programátor mít? - znalosti v oboru průmyslové automatizace nebo elektro/IT - logické uvažování a analytické schopnosti, - znalost programování průmyslových automatů, - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), - časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost, - aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů - AJ alespoň na úrovni dokumentace Zaměstnanecké výhody: stravenky, home-office, pružná pracovní doba, služební laptop, telefon, 25 dní dovolené, sick-days. Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16879440742 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Cermitech, spol. s r.o.
Místo výkonu práce:
Švermova 268/76, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec 10
Kontaktní osoba:
Michal Čermák, jednatel

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace