Odborní asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 18.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní asistenti na vysokých školách (FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ KATEDRY NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 27000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ KATEDRY NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
27 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER.: manažerská činn. na katedře v oblasti personální, vědecko-výzkumné, pedagogické a publikační. DOVEDNOSTI: řídící a organizační schopnosti, předpoklady pro řízení vědecko-výzkumné a pedagogické činn., znalost světového jazyka, koncepčnost. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzděl., akadem. titul nebo vědecko-pedagog. titul min. Ph.D. nebo min. 5 let na vedoucí pozici v praxi, zkušenosti s řízením týmu nebo vědecko-výzkumného týmu, zkušenosti s realizací vědecko-výzkum. úkolů, pedagog. praxe výhodou. PRAC. P.: 100% úv. na FS, výkon funkce předpokládán po dobu volebního období současného vyhlašovatele, podmínkou výkonu funkce je uzavření dohody o odvolatelnosti a možnosti odstoupení z funkce. NÁSTUP: 1.1.2020, příp .dle dohody. K přihlášce přiložte tyto dokumenty: stručný životopis,max.1str. A4,stručná charakter. dosavadní odborné, VaV a publik.činnosti,max.2 str. A4, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odbor. společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště, písemný návrh koncepce vedení a rozvoje katedry v horizontu 1 roku a horizontu 5 let v personální, pedagogické, vědecko-výzkumné a publikační oblasti v návaznosti na zhodnocení současného stavu v jednotlivých oblastech. Přihlášku doručte do 17.10.2019 emailem: volnamista@tul.cz nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 17.09.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16891130794 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta strojní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace