Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Liberec

Ke dni 20.09.2019 nabízí Most k naději, z.s. (63125137, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (TERÉNNÍ PRACOVNÍK PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Rozšířený popis:
TERÉNNÍ PRACOVNÍK PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.11.2019
Mzda:
20 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: Náplní práce je přímá práce s lidmi, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo kteří se do takové situace již dostali. Terénní pracovník pracuje v přirozeném prostředí klientů. Pracovníci programu pomáhají klientům se zlepšením jejich sociální situace (hledání zaměstnání, bydlení, řešení finanční situace, …) Požadujeme: - věk min. 21 let - kvalifikace: min. SOU, SŠ, - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - schopnost komunikace a práce s lidmi - schopnost práce v týmu - základy práce na PC - Windows, MS Office, internet - vyjasněný postoj vůči drogám Nabízíme: - zázemí dobře profilované organizace v oboru - zajímavou práci v dynamickém týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru - 30 dní dovolené Finanční ohodnocení: - platové ohodnocení min. 20 000 Kč - odvíjí se od dosaženého vzdělání a let praxe Nástup možný dle dohody Zájemci zašlou: - strukturovaný životopis - motivační dopis V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete co nejdříve výše požadované dokumenty na email: vedouci.psp@mostknadeji.cz. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16900190788 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Most k naději, z.s.
Místo výkonu práce:
Most k naději, z.s.-004, Felberova 256/11, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Lubomír Brůžek, DiS. +420 702 247 846

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace