Odborní asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 20.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní asistenti na vysokých školách (FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU MATEMATIKY A DIDAKTIKY MATEMATIKY) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 27000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU MATEMATIKY A DIDAKTIKY MATEMATIKY
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
27 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER: pedagogická činnost, řešení výzkumných úkolů v oblasti matematiky, odborná publikační činnost, vedení Bc. a diplom. prací. DOVEDNOSTI: dobré znalosti v obl. matematiky, zaměření na matematickou analýzu, zájem o odborné aktivity v obl. matematiky, zájem o výuku matematiky, dobrá znalost AJ, schopnost týmové práce. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v oboru, vědecká hodnost Ph.D. v matematice. PRAC. POMĚR: 50% úv. (s možností pozdějšího navýšení),prac. sml. -na dobu určitou do 31.12.2022, další prodloužení po dohodě. NÁSTUP: leden 2020/dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem(volnamista@tul.cz)nebo poštou nejpozději do 20.10.2019. Výběr. řízení je od 19.09.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16905380773 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, Voroněžská 1329/13, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace