Docenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 20.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Docenti na vysokých školách (FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - DOCENT/PROFESOR V OBORU GEOGRAFIE NA KATEDRU GEOGRAFIE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 32000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Docenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - DOCENT/PROFESOR V OBORU GEOGRAFIE NA KATEDRU GEOGRAFIE
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
32 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost - přednášky, semináře v českém jazyce, podíl na přípravě akreditace programu Aplikovaná geografie, projektová činnost, sebevzdělávací a publikační aktivity. DOVEDNOSTI: min. 5 let pedagogické praxe v oboru geografie, publikační činnost v oboru geografie. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v oboru, habilitační/profesorské řízení v oboru geografie. PRAC. POMĚR: 100% úv./dle dohody, prac. sml.- doba určitá 2 roky s možností prodloužení. NÁSTUP: leden 2020/dle dohody. Mzdová třída A4, A5 dle Vnitřního mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte do 20.10.2019 emailem (volnamista@tul.cz )nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 19.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16905390764 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, Voroněžská 1329/13, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace