Odborní administrativní pracovníci a asistenti - Liberec

Ke dni 21.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti (MANAŽER PROGRAMU ERASMUS + PRO ZAHRANIČNÍ ODDĚLENÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 24000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 21.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Rozšířený popis:
MANAŽER PROGRAMU ERASMUS + PRO ZAHRANIČNÍ ODDĚLENÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.12.2019
Mzda:
24 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: finanční správa projektů v rámci progr. Erasmus+, administrativní podpora progr. Erasmus+ a Zahraničního odd., provádění a kontrola finančních operací Zahr. odd, uveřejňování smluv v Registru smluv za Zahr. odd, spolupráce při péči o zahr. studenty, admin. podpora výměnných pobytů v rámci progr. Erasmus+, propagace TUL v ČR a zahraničí-účast na veletrzích, spolupráce při vytváření propagačních materiálů, spolupráce při správě sociál. médií,... DOVEDNOSTI: AJ min. na úrovni B2,příjemné vystupování, komunikační schopnosti, znalost práce s PC na uživat. úrovni, znalost práce se sociál. médii, ŘP sk. B. VZDĚLÁNÍ:SŠ/VŠ nejlépe ekonom. směru, zkušenost s finančním řízením, výhodou znalost pravidel fungování progr. Erasmus+, znalost dalších cizích jazyků výhodou. PRACOVNÍ POMĚR:100% úvazek, zástup za MD a RD v předpokládané délce 2 let, prac. smlouva bude uzavřena na 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.12.2019/dle dohody, mzda: 24.000,- Kč, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení prac. výkonu. Strukturovaný životopis s kopií dokladu o vzdělání a motivačním dopisem zašlete e-mailem: (volnamista@tul.cz) nebo poštou na výše uvedenou adresu nejpozději do 20.10.2019. Volné místo je od 20.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16913590756 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace