Personální referenti - Liberec

Ke dni 27.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Personální referenti (SAMOSTATNÝ ODBORNÝ REFERENT PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Personální referenti
Rozšířený popis:
SAMOSTATNÝ ODBORNÝ REFERENT PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.11.2019
Mzda:
20 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: příprava a změny pracovních smluv a ostatních pracovněprávních dokumentů týkajících se prac. a mzd. zařazení zaměstnanců, evidence a zpracování dohod uzavřených mimo pracovní poměr a ostatních pracovněprávních dokumentů, zpracování pracovněprávních dokumentů občanů EU a občanů třetích zemí, agenda vysílání zaměstnanců TUL do zahraničí, zpracování mzdových podkladů, rozúčtování pracovních úvazků zaměstnanců, vyřizování veškerých vstupních a výstupních formalit pracovních vztahů a péče o stávající zaměstnance, založení, vedení a archivace osobních složek zaměstnanců. DOVEDNOSTI: praxe v obl. personalistiky a mezd, znalost AJ na komunik. úrovni, znalost pracovněprávních a mzdových předpisů, znalost zákonů v obl. zaměstnávání cizinců, znalost práce v IS VEMA výhodou, znalost práce s PC na uživatelské úrovni, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování. VZDĚLÁNÍ: SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického směru. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, prac. smlouva - doba určitá 1 rok s možností prodloužení na 2 roky. NÁSTUP: ihned/dle dohody. MZDA: 20.000,- Kč/měsíc, přiznání osob. příplatku. Přihlášku se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 31.10.2019. Volné místo je od 26.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16932450757 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace