Finanční poradci specialisté - Praha

Ke dni 29.09.2019 nabízí CREDIT PARTNER, s.r.o. (27869806, Praha) volné pracovní místo na pozici Finanční poradci specialisté (HYPOTEČNÍ SPECIALISTA/KA - finanční poradce - Praha+Středočeský kraj) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Finanční poradci specialisté
Rozšířený popis:
HYPOTEČNÍ SPECIALISTA/KA - finanční poradce - Praha+Středočeský kraj
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
30 000 až 200 000 Kč
Výhody, odměny
Naturální výhody: Volné užívání kanceláře, tiskárny, internetu
Poznámka k volnému místu:
CREDIT PARTNER patřící do skupiny firem podnikajících v realitách a finaních hledáme HYPOTEČNÍ SPECIALISTY/KY. Lokalita: Praha+Středočeský kraj Co Vám nabízíme? - PROGRESIVNÍ odměny za odvedenou práci - NEPLATÍTE nesmyslné paušály a poplatky firmě - VOLNOU pracovní dobu s prací Z DOMOVA - kontinuální systém VZDĚLÁVÁNÍ - ZÁZEMÍ silné firmy s více než 10letou historií - možnost podílet se na nových projektech - vyspělý IT systém pro správu zakázek - PODPORU vedení firmy včetně MENTORINGU - backoffice včetně firemní ASISTENTKY - bezplatné užívání KANCELÁŘE Co budete u nás dělat? - aktivně vyhledávat klienty na finanční služby - zajišťovat servis pro realitní makléře a jejich klienty na hypotéky - pomáhat klientům řešit jejich potřeby v oblasti financí, pojištění, investic - školit se a rozvíjet se v oboru - vést obchodní případy - komunikovat s klienty, makléři, bankami, pojišťovnami Co byste měli umět? - mít obchodní myšlení - samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity - komunikovat osobně i po telefonu - reprezentativně vystupovat - být spolehlivý a zodpovědný - umět pracovat s PC (word, email, internet) - aktivně řídit (sk.B) - flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta - mít zkoušky ČNB na úvěry CV zasílejte na: trojan@cpartner.cz Nabízíme různé možnosti spolupráce. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - Windows
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - textový editor (Word)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16951240724 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CREDIT PARTNER, s.r.o.
Místo výkonu práce:
CREDIT PARTNER, s.r.o.-004 Reality11 Partner Praha, Praha a Střední Čechy, Sokolovská 270/201, Vysočany, 190 00 Praha 9
Kontaktní osoba:
Martin Trojan, majitel poboček +420 774 208 155

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace