MANAŽER projektu investiční webové aplikace (home office+equity) - Turnov

Ke dni 23.06.2020 nabízí Futures s.r.o. (27283313, Turnov) volné pracovní místo na pozici MANAŽER projektu investiční webové aplikace (home office+equity) v obci Turnov (okres Semily). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 40000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 23.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MANAŽER projektu investiční webové aplikace (home office+equity)
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.07.2020
Mzda:
40 000 až 80 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Máme přes 200 zahraničních klientů, kteří spravují více než 100 mld dolarů. Hledáme do našeho malého pohodového týmu manažera pro komerční rozvoj aplikace. Budeš pracovat z domova nebo v naší kanceláři v Turnově. Co budeš dělat - analýzu klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů - vedení programátorského vývoje - vedení marketingových aktivit - projektové řízení při větších klientských implementacích Co očekáváme - pokročilou znalost angličtiny - spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení - dobré organizační i komunikační schopnosti - zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením výhodou - znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou Co nabízíme - pohodový kolektiv - dobré platové podmínky - panáka dobrého pití s každým novým klientem - firemní mobil a notebook - možnost práce z domova - pružnou pracovní dobu - možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP - možnost podílu na výsledcích firmy - práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů - zázemí stabilní firmy (15 let na trhu)

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
16994470714 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Futures s.r.o.
Kontaktní osoba:
Pavel Topol 603 499 873

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace