Mzdoví účetní - Liberec

Ke dni 05.10.2019 nabízí KODAP, s.r.o. (49904493, Liberec) volné pracovní místo na pozici Mzdoví účetní (JUNIOR MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Mzdoví účetní
Rozšířený popis:
JUNIOR MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
03.10.2019
Mzda:
20 000 až 28 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy se zájmem o další odborný růst Tvůj ideální profil: - středoškolské ekonomické vzdělání s alespoň krátkou praxí, - základní teoretický přehled o mzdové problematice, metodiky výpočtů - výhodou praxe s prací ve mzdovém programu - znalost produktů MS Office - alespoň základní znalost AJ nebo NJ - schopnost pracovat v malém týmu i samostatně, proaktivní přístup, komunikativnost - schopnost pracovat na více projektech současně, zodpovědnost - dodržování termínů, - diskrétnost - zájem se nadále vzdělávat organizovaně i samostudiem Jedná se o práci na plný úvazek. Co u nás budeš dělat? - poskytovat administrativní podporu týmu mzdových účetních, - zpracovávat docházku zaměstnanců klientů, zadávat osobní data do mzdového programu, tisknout výplatní pásky, - připravovat platební příkazy klientů, archivace dokumentů a dat, - připravovat a spravovat mzdové reporty a statistiky, - komunikovat elektronicky se státní správou a zdravotními pojišťovnami, - získávat nové zkušenosti, zajímat se o novinky v oblasti mzdového účetnictví, rozšiřovat si znalosti, aby ses časem mohl/a přesunout na pozici zkušené/ho mzdové/ho účetní/ho. Co ti můžeme nabídnout? - vstupní zaškolení na agendu a program Helios Orange, - budeš pracovat v týmu zkušených kolegyň a daňových poradců - 5 dnů dovolené navíc a další benefity - motivační složku odměny po zapracování - kurzy AJ či NJ a odborná školení - budeš mít prostor se vzdělávat, profesně růst a pracovat s moderními technologiemi v příjemném prostředí s pružnou pracovní dobou Platové rozpětí 20-28 tis. Kč. Zaujalo Tě to? Pak se nám co nejdříve ozvi na e-mail recepce@kodap.cz Pošli svůj životopis a vysvětli krátce svou motivaci. Ozveme se Ti obratem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16996260752 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
KODAP, s.r.o.
Místo výkonu práce:
1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba:
Ilona Janoušková +420 485 228 471

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace