MISTR VÝROBY/ Vedoucí směny - Liberec

Ke dni 25.06.2020 nabízí DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (25432338, Liberec) volné pracovní místo na pozici MISTR VÝROBY/ Vedoucí směny v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (tři směny) je 31750 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MISTR VÝROBY/ Vedoucí směny
Úvazek:
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
01.07.2020
Mzda:
31 750 Kč
Poznámka k volnému místu:
Koho hledáme? Máte SOU nebo SŠ a praxi alespoň 2 roky v průmyslu na obdobné pozici? Máte schopnost vést a rozvíjet lidi, plánovat a organizovat? Vyhovuje vám práce ve třísměnném provoze? Umíte pracovat v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)? Jste komunikativní, odolná/ý vůči stresu, pozitivně vnímáte změny? Co u nás budete dělat? Povedete tým cca 22 - 30-ti operátorů výroby, Budete organizovat směny s cílem splnit výrobní plán, Budete rozvíjet a zaškolovat operátory, seřizovače, Vašim úkolem bude zajišťovat operační údržbu strojů a zařízení. Co vám nabízíme? Mzda je uvedena v hrubém a se všemi příplatky Roční bonus v listopadové výplatě při splnění kritérií, Příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP, Odborné vzdělávání, Práci v silné mezinárodní společnosti, Výběr až z 8 jídel & doplňkový prodej v kantýně přímo v Densu, Možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby, Pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
16996650789 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Kontaktní osoba:
Bára Bílková 488 101 153

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace