BUSINESS & PROCESS APPLICATION CONSULTANT SAP Fi/Co - Liberec

Ke dni 31.10.2019 nabízí Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127, Liberec) volné pracovní místo na pozici BUSINESS & PROCESS APPLICATION CONSULTANT SAP Fi/Co v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 100000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 31.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
BUSINESS & PROCESS APPLICATION CONSULTANT SAP Fi/Co
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.12.2019
Mzda:
100 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Nerudovo nám. 120/6, 460 01 Liberec. Každodenní náplň práce: - Analyzovat ale i hodnotit trendy a vývoje daných aplikací. - Konzultovat optimalizaci a sladění obchodních procesů s vnitřními zákazníky. - Analyzovat obchodní procesy, aby jim mohla být poskytnuta IT podpora. - Stanovit obchodní cíle, záměry a potřeby obecného podnikatelského prostředí. - Vytvářet rozpočty, plány, návrhy a rozvržení obchodních procesů ale i systémů a procesů IT infrastruktury. - Vyvíjet podrobná přizpůsobení modulů a aplikací a jejich přesné vymezení. - Sladit vnitřní IT SHS s externími poskytovateli služeb. Dohlížet na návrhy systému a komunikovat s interními zákazníky. - Sladit příslušná oddělení a testovat jejich zapojení. - Navrhovat a dokumentovat nové procesy. - Připravit, naplánovat a realizovat školení. - Podporovat procesy řízení změn a vydání a také zavedení směrnic informačního zabezpečení. - Spolupracovat s interními klienty (vedením a specialisty). Požadované dovednosti: - Magisterský titul v IT nebo ekonomii - Zkušenost na pozici konzultanta SAP Fi/Co nebo podobné pozici - alespoň 3 roky - Dobrá znalost standardních pojmů, osvědčených postupů a řízení SAP FI/CO jako je NewG/L, FI-GL, FI-AP/AR, FI-AA, Domácí banky (Housebanks), elektronický výpis z bankovního účtu, ověřování logistických faktur, přijímání faktur IDOCs, daňové kódy, FI ověření/nahrazení - Velmi dobrá znalost IFRS - Zkušenost s postupy ve finanční a kontrolní sféře - Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí - Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %) Co nabízíme: - Práci na plný úvazek na dobu neurčitou - Práce z domova (40%), parkování zdarma - Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora) - Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění a jiné Hlásit se emailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
17221420741 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lukáš Drzymala

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace