MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH - Liberec

Ke dni 25.06.2020 nabízí UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. (04171012, Liberec) volné pracovní místo na pozici MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (dvě směny) je 24000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH
Úvazek:
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
25.06.2020
Mzda:
24 000 až 25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? - primárně trubkování (tj. příprava trubek - měření, stříhání, ohýbání, hrdlování a značení štítkem podle výkresové dokumentace a technologického postupu. - Podílet se na další přípravě, montáži komponentů a jejich zapojení dle aktuálních pracovních postupů. - Elektronickou evidenci operací. - Průběžnou sebekontrolu a kontrolu kvality - Údržbu nástrojů a prostředků používaných k výkonu práce. - Spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody. JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME? - vyučen v technickém oboru - výhoda - zkušenost s montáží - podmínka - manuální zručnost v práci s plastem - orientace ve výkresové dokumentaci - základní ovládání a používání tabletů a dotykových obrazovek - po zaučení schopnost samostatně pracovat a poradit si - pozitivní člověk, aktivní přístup k řešení problémů, týmový hráč, spolehlivý, zodpovědný, flexibilní Zaměstnanecké výhody: sstravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, Multisport karta, Benefitka, firemní přenosné permanentky - hokej, fotbal, IQ Landii, ZOO, firemní akce, rodinné benefity, občerstvení na pracovišti. Hlásit se emailem nebo telefonicky, Po - Pá 8:00 do 15:30 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
17700300720 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Kontaktní osoba:
Zuzana Novotná 483 031 068

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace