KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE - práce s uživateli OPL - Liberec

Ke dni 29.06.2020 nabízí Most k naději, z.s. (63125137, Liberec) volné pracovní místo na pozici KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE - práce s uživateli OPL v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 10500 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE - práce s uživateli OPL
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
29.06.2020
Mzda:
10 500 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pracovněprávní vztah: 0,25 - 0,5 úvazek Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné Doba zaměstnání: dle dohody Mzdové rozpětí: dle výše úvazku 0,5 úvazku /od 10500,- dle tabulek s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru Náplň práce: Pracujeme s uživateli návykových látek, děláme práci, která má smysl a věříme v principy Harm reduction a Public Health; Je nám blízký humanismus, empatie, dokážeme respektovat člověka v jeho jinakosti, bez předsudků. Věříme, že každý má šanci začít znovu. Zabýváme poskytováním informací v oblasti Harm Reduction, distribucí HR materiálu, poskytujeme základní zdravotní a sociální poradenství, základní zdravotní ošetření, individuální práce s klientem na změně, poradenskou práci s rodinnými příslušníky, testování infekčních nemocí, krizovou intervence… Nabízíme: - práci, která má smysl - 15 dní dovolené v rámci úvazku 0,5 - seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou - zázemí dobře profilované organizace v oboru - prostředí dynamického týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru Požadujeme: - věk min. 21 let - kvalifikace: min. SŠ - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - samostatnost - čistý trestní rejstřík - vyjasněný postoj vůči drogám - spolehlivost a odpovědnost - motivaci pro práci s cílovou skupinou - dobré komunikační schopnosti Finanční ohodnocení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu vedouci.kc@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
17987080735 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Most k naději, z.s.
Kontaktní osoba:
Jana A. Koudelková

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace