ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE - Liberec

Ke dni 29.06.2020 nabízí KODAP, s.r.o. (49904493, Liberec) volné pracovní místo na pozici ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
29.06.2020
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Chcete se vyznat v daních mnohem více než ostatní a pomáhat jim? Hledáme chytré a výkonné lidi na pozici asistent daňového poradce. Takové, kteří se chtějí stát kvalitními daňovými poradci. Rádi tým rozšíříme i o zkušené daňové poradce. - baví vás učit se stále nové věci, analyzovat je a odhalovat jejich skryté rozměry? - rádi komunikujete a prezentujete své myšlenky? - chcete se podílet na budoucnosti naší společnosti a přispět k jejímu rozvoji? - chcete poznat různé obory podnikání a zároveň získat univerzální kvalifikaci? - máte za sebou výsledky vlastní aktivity, které si můžeme ověřit? Jestliže můžete odpovědět "ANO", pak možná hledáme právě vás. Výsledkem vaší práce na asistentské pozici bude zvýšená výkonnost poradenského týmu, spokojení klienti a růst vaší odborné kompetence. Jste-li již zkušenými daňovými poradci, očekáváme, že samostatně uspokojíte potřeby náročných klientů. Základy pro danou pozici - vysokoškolské vzdělání a zájem o daně a účetnictví - velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny Výhodou - praxe v účetnictví a daňových agendách - dobrá znalost excelu, rychlé psaní v textovém editoru Pokud budete úspěšní: Svou prací rozšíříte možnosti poradenského týmu specializovaného na problematiku zdaňování větších firem. Získáte novou kvalifikaci a podpoříme vás v přípravě na zkoušku daňového poradce. Nástupní plat bude určen individuálně podle konkrétní praxe a jazykových znalostí kandidáta. Po zapracování budete motivován dosahovanými tržbami. V případě zkušeného kandidáta s praxí odpovídající odměna a motivační složka. Motivační dopis společně s profesním životopisem, posílejte na e-mailovou adresu kariera@kodap.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
18244500790 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
KODAP, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ilona Janoušková 485 228 471

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace