DAŇOVÝ/Á PORADCE/KYNĚ - Liberec

Ke dni 29.06.2020 nabízí KODAP, s.r.o. (49904493, Liberec) volné pracovní místo na pozici DAŇOVÝ/Á PORADCE/KYNĚ v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
DAŇOVÝ/Á PORADCE/KYNĚ
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
29.06.2020
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Vyznáte se v účetnictví a daních tak, že dokážete i poradit? - Zapojte se do našeho kolektivu zkušených daňových poradců, naučte se, co jen tak někdo neovládá. Pokud máte pozitivní přístup a s nadšením získáváte nové znalosti, které se nebojíte uplatnit, potřebujeme právě vás. Co budete dělat? - Zpracovávat daňová přiznání - Komunikovat s přidělenou skupinou klientů, našimi účetními a příslušnými úřady - Navrhovat optimalizaci účetnictví a daňových odvodů při řádném plnění všech daňových povinností - Vyhledávat potencionální rizika a příležitosti Od vás očekáváme - Vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru. - Praxi a znalosti v podvojném účetnictví a daních - Komunikativní AJ nebo NJ - Znalost MS Office - Zvýšené pracovní nasazení ve špičkách, zejména v prvním pololetí Na co se můžete spolehnout? - Budete vykonávat zajímavou a zodpovědnou práci, při které odborně vyrostete. - Vaše zapracování na nové pozici bude důkladné, máme funkční systém a pravidla práce i komunikace. Ve společnosti jsou kolegové připraveni zodpovědět vám s úsměvem vaše dotazy všeho druhu. - Při práci používáme moderní technologie. Tým IT odborníků máme pod jednou střechou. A něco navíc - 5 týdnů dovolené - Služební notebook - Možnost práce z domova - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Výuka cizích jazyků - Zdravotní cvičení v prostorách společnosti - Relaxační místnost - Pomůžeme vám s přípravou ke kvalifikační zkoušce daňového poradce Zaujalo vás to? Pak se nám co nejdříve ozvěte na e-mail kariera@kodap.cz. Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se vám obratem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
18244520772 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
KODAP, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ilona Janoušková 485 228 471

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace