CQE - CUSTOMER QUALITY ENGINEER - Liberec

Ke dni 18.06.2020 nabízí Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. (03865436, Liberec) volné pracovní místo na pozici CQE - CUSTOMER QUALITY ENGINEER v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
CQE - CUSTOMER QUALITY ENGINEER
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
17.06.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: České mládeže 452, 460 08 Liberec 8 Vaše předpoklady: - komunikativní znalost angličtiny a korejštiny nutnou podmínkou - min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive výhodou (Tier 1) - znalost výrobních procesů a technologií - zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy - znalosti pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů - nutná znalost MS Office, SAP výhodou - vysoká míra asertivity a schopnost řešení konfliktních situací, skvělé vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem Co Vás na této pozici čeká: - kontaktní osoba pro zákazníka (Kia/Hyundai) ve všech oblastech kvality - denní komunikace v angličtině a korejštině - spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolního plánu výrobku a instrukcí ke kontrole výrobku - optimalizace procesů plánování kvality a spolupráce na aktualizaci FMEA - řešení zákaznických reklamací dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů - provádění analýz - koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP Zaměstnanecké výhody: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, jazykové vzdělávání, bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
18391620787 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Radka Jindřichová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace