RECRUITMENT CONSULTANT pro Německo - Liberec

Ke dni 27.04.2020 nabízí MANAGEER EUROPA s.r.o. (05578400, Liberec) volné pracovní místo na pozici RECRUITMENT CONSULTANT pro Německo v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27.04.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
RECRUITMENT CONSULTANT pro Německo
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
27.04.2020
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do našeho týmu v Liberci hledáme nové posily na pozici Recruitment Consultanta, který bude mít na starosti vlastní projekty v Německu. Jsme mezinárodní společnost s přátelskou atmosférou. Nabízíme stabilitu, zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a školení. Tak neváhej a přidej se k nám! Co Tě čeká: - Péče o klienty od A až do Z v němčině - Každodenní komunikace s klienty a řešení jejich potřeb - Vyhledávání a oslovování kandidátů - Vedení pohovorů a zpracování doporučení - Řešení zpětných vazeb - Řízení procesu nástupu kandidáta - Nastavování spolupráce s klientem - Reporting - Administrativní činnosti Co čekáme my od Tebe: - Máš za sebou už nějaké zkušenosti s náborem - Nebojíš se komunikovat a řešit nejrůznější situace - Domluvíš se anglicky - Jsi samostatný, výkonný a dokážeš si určit priority - Rozumíš si s Excelem a Outlookem - Mluvíš dobře německy Vzděláníí: VŠ nebo alespoň SŠ Nabízíme: - Velice dobré finanční podmínky - Přivítáme Vás v rodinném podniku orientovaném na hodnoty a růst, v prostředí s plochými hierarchiemi a rychlým rozhodováním. - Nabízíme intenzivní zapracování se školeními a mentoring programem, a rovněž neustálý profesní rozvoj ve vlastním školicím středisku v Liberci a v Německu - Odměňujeme Vaši angažovanost formou atraktivních benefitů s řadou sociálních - Investujeme do Vašeho zdraví a finanční budoucnosti. Kontakt: Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem se o danou pozici ucházet, pošlete nám prosím svůj životopis e-mailem mkr@manageer.eu. Všechna data jsou považována za důvěrná. Pokud budete potřebovat další informace, tak zavolejte pana Krampla na číslo:+ 420 739 217 622. Těšíme se na Vaši odpověď.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
18576020794 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
MANAGEER EUROPA s.r.o.
Kontaktní osoba:
Miroslav Krampl 739 217 622

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace