HLAVNÍ ÚČETNÍ - Liberec

Ke dni 03.06.2020 nabízí MCU KOLOSEUM, o.p.s. (25405080, Liberec) volné pracovní místo na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 23000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 03.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
03.06.2020
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Liberec, v sídle organizace Pracovní úvazek: plný, částečný Vhodné pro OZP. Kvalifikační předpoklady: - VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru - trestní bezúhonnost - znalost podvojného účetnictví - praxe v neziskovém sektoru vítána Požadavky: - Zodpovědnost za správnost vedení a zpracování účetnictví v systému POHODA - Účtování pokladních a bankovních operací - Zpracování daňové agendy - Měsíční závěrkové operace - Zpracování podkladů pro kontrolní orgány - Sestavování a čerpání rozpočtů dotací a projektů, komunikace s donátory, kompletní vyúčtovávání poskytnutých grantů a dotací - Účtování a evidence majetku - zařazování, vyřazování, odpisy Nabízíme: - smysluplnou práci v neziskovém sektoru - příjemný pracovní kolektiv - možnost dalšího profesního rozvoje - mzdové ohodnocení od 23 000 Kč - možnost využití obědů pro zaměstnance z vlastní kuchyně - služební telefon V případě zájmu doručte své nabídky obsahující: - motivační dopis - strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosaženém vzdělání, dosavadních pracovních zkušenostech, odborných znalostech a dovednostech e-mailem na adresu: kamila.urbankova@universium.cz Termín pro zasílání nabídek: ihned Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují ústní pohovor. Osoby se změněnou pracovní schopností výhodou. Předpokládaný nástup: červen 2020 Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Ekonomika - podvojné účetnictví

 

Kontaktní údaje

Reference:
18664500702 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
MCU KOLOSEUM, o.p.s.
Kontaktní osoba:
Kamila Urbánková

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace