VEDOUCÍ VILY - Jindřichovice pod Smrkem

Ke dni 16.06.2020 nabízí Domov důchodců Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace (71220046, Jindřichovice pod Smrkem) volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ VILY v obci Jindřichovice pod Smrkem (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 22260 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 16.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ VILY
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
16.06.2020
Mzda:
22 260 až 35 820 Kč
Poznámka k volnému místu:
- Výběrové řízení proběhne formou volné diskuse s výběrovou komisí. Složení komise bude pevně stanoveno až po přijetí všech přihlášek. - Součástí výběrového řízení je vyplnění on-line testu pracovních dovedností. Test má dvě části (test pracovních schopností a test silných stránek) - Vypracování vize "Koncepce rozvoje" max. rozsah 2x A4 Po splnění podmínek nástup možný ihned Obecné požadavky pro pozici vedoucí vily: VŠ nebo VOŠ vzdělání (Bc., Mgr., DiS), humanitní obor se soc. právním zaměřením Řidičský průkaz: B Praxe ve vedení týmu Práce na PC: Microsoft Office Silně etický vztah k lidským hodnotám, respekt k lidské důstojnosti, schopnost efektivně vést a rozvíjet tým, pevnost a laskavost ve vedení, tvořivost, flexibilita při řešení náhlých událostí, upřímnost a loajalita vůči zaměstnavateli. Pokud nesplňujete požadavek vysokoškolského vzdělání a přesto se chcete zúčastnit výběrového řízení, vztahuje se na Vás podmínka do jednoho roku od případného nástupu do funkce zahájit vysokoškolské nebo vyšší odborné studium. Výhodou je: dovednost plánování směn, zkušenosti v sociálních službách, znalost operačního sytému Cygnus Platové podmínky se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., na tuto pozici je to 10. platová třída, výše základního platu od 22 260,-- Kč do 35 820,-- Kč + příplatek za vedení + po třech měsících osobní ohodnocení. Pokud se chcete výběrového řízení zúčastnit: přihlaste se e-mailem na reditelka@ddjindrichovice.cz Následně dostanete podrobné informace.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
18745340793 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Domov důchodců Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Karla Salabová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace