PORADCE NA OBLASTNÍ KANCELÁŘI - Liberec

Ke dni 26.05.2020 nabízí Generali Distribuce a.s. (27108562, Liberec) volné pracovní místo na pozici PORADCE NA OBLASTNÍ KANCELÁŘI v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 23000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.05.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PORADCE NA OBLASTNÍ KANCELÁŘI
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.07.2020
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Jsme tým velmi zkušených obchodníků a hledáme novou posilu mezi sebe. Sídlíme na oblastní kanceláři s dlouholetou historií na Sokolovském nám. Hledáme někoho upovídaného se smyslem pro humor. Podmínka přijetí je: minimálně SŠ vzdělání s maturitou. Jedná se o komunikaci s klienty, tudíž je potřeba disponovat příjemným vystupováním. Kontakt s klienty probíhá převážně na oblastní kanceláři (žádný pouliční prodej) Plat se skládá z fixní odměny + nadprůměrná provize z obchodu. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, možnost operativního leasingu, k dispozici celá kancelář, vzdělávací program pro nováčky a spoustu dalšího. Pro bližší informace prosím volat, nebo zaslat CV e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
18756300726 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Generali Distribuce a.s.
Kontaktní osoba:
Jaroslav Volešák 721 237 272

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace