OSOBNÍ ASISTENT/KA pro osoby se zdravotním postižením a seniory - Liberec

Ke dni 29.05.2020 nabízí CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. (26593980, Liberec) volné pracovní místo na pozici OSOBNÍ ASISTENT/KA pro osoby se zdravotním postižením a seniory v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 19000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.05.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
OSOBNÍ ASISTENT/KA pro osoby se zdravotním postižením a seniory
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.07.2020
Mzda:
19 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Kvalifikační předpoklady: způsobilost k právním úkonům trestní bezúhonnost zdravotní způsobilost minimálně středoškolské vzdělání (resp. ukončené základní vzdělání) kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, je ale možné dodělat Požadavky: komunikativnost a schopnost empatie odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita psychická odolnost schopnost pracovat v týmu uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.) ochota cestovat Pracovní úvazek: plný, částečný (20, 30 nebo 40 hod./týden) Nabízíme: smysluplnou práci v neziskovém sektoru příjemný pracovní kolektiv možnost dalšího profesního rozvoje pravidelné supervize odpovídající mzdové ohodnocení od 19 000,-Kč V případě zájmu doručte své nabídky obsahující: motivační dopis strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech poštou na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI - Růžodol I nebo e-mailem na adresu: liberec@czplk.cz Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují psychologické testy a ústní pohovor.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
18787680711 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s.
Kontaktní osoba:
Miroslava Jonášová 485 104 044

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace