FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU UMĚNÍ - Liberec

Ke dni 18.06.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU UMĚNÍ v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 6000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU UMĚNÍ
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2020
Mzda:
6 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity v oboru umění, výuka předmětů Galerijní praxe a Společnost a kultura, příprava a realizace projektů, příprava a realizace exkurzí studentů. DOVEDNOSTI: zkušenosti a znalosti v oblasti současného umění, galerijní praxe, kurátorství, předpoklady pro pedagogickou činnost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti, publikační činnost a odborná praxe je výhodou, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské VŠ vzdělání v oboru umění, ukončené studium v doktorském studijním programu. PRAC. POMĚR: 20% úvazek (nebo dle dohody), prac. sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.10.2020, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště, portfolio prací. Přihlášku doručte výhradně elektronicky (volnamista@tul.cz) nejpozději do 19.7.2020. Výběr.řízení je od 17.6.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
18963340727 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace