FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - Liberec

Ke dni 29.06.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 40000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědecko-výzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace projektů, vedení seminárních, popřípadě disertačních prací, vedení katedry teorie a dějin výtvarného umění a architektury. DOVEDNOSTI: manažerské schopnosti, řídicí a organizační schopnosti, moderní formy a metody při tvorbě koncepce katedry, dobré komunikační schopnosti, aktivní znalost světového jazyka, zřetelně profilovaná osobnost v dané oblasti. VZDĚLÁNÍ: magisterské VŠ vzdělání v oboru teorie a dějin výtvarného umění a architektury, profesura nebo habilitace v oboru, popř. u uchazeče s vědeckou hodností předpoklady k brzké habilitaci, minim. 5 let odborné praxe včetně pedagogické činnosti, vědecká a publikační aktivita vítána. PRAC.P.: 100% úv., příp. dle dohody. NÁSTUP: termín zahájení výkonu funkce od 1.9.2020. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce přiložte tyto dokumenty: strukturovaný profesní životopis, s přehledem řídící, odborné, tvůrčí, výzkumné a pedagogické činnosti, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, písemný projekt zamýšlené odborné orientace katedry v rozsahu dvou stran A4, portfolio nejvýznamnějších realizovaných projektů. Přihlášku doručte výlučně elektronicky do 27.7.2020 na adresu: volnamista@tul.cz a v kopii: jitka.havlikova@tul.cz. VŘ je od 26.6.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
19031280788 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace