KONSTRUKTÉR - Liberec

Ke dni 22.07.2020 nabízí ARTWELD robotics & automation s.r.o. (62742795, Liberec) volné pracovní místo na pozici KONSTRUKTÉR v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 38000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
KONSTRUKTÉR
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
22.07.2020
Mzda:
38 000 až 43 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: - Výrobní středisko ARTWELD robotics & automation s.r.o., Liberec Popis pracovního místa: - Plní úkoly zadané vedoucím konstrukce a provozním ředitelem/COO - Spolupracuje na udržování a zlepšování Integrovaného systému managementu (ISM) a dodržování jeho požadavků. - Podílí se na přípravě nových projektů, vytváří 3D návrhy požadovaných zařízení a poté konstrukci požadovaných zařízení, vytváří detailní výkresy jednotlivých dílů, komunikuje s technology a programátory CNC strojů kvůli výrobním postupům. - Využívá zpětnou vazbu z oddělení výroby pro zlepšování návrhů a výkresů. - Optimalizuje technická řešení. - Jedná s ostatními členy týmu v rámci implementace návrhů konstrukčních řešení do výrobních celků. - Jedná se zákazníky a vytváří řešení podle jejich požadavků. Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru, obor konstrukce výhodou - Praxe na obdobné pozici výhodou, možno i absolvent - Znalost anglického jazyka výhodou - PC dovednosti: MS Office, CATIA V5 podmínkou - Výborná znalost technické dokumentace - Pečlivost a zodpovědnost - Flexibilita, smysl pro detail - Schopnost týmové práce - Chuť se učit novému Nabídka společnosti: - Práce ve stabilní a zavedené obchodně-výrobní české společnosti - Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání - Profesionální i osobní rozvoj - Odborné vzdělávání - Stravenky - Vitamínové balíčky - Firemní a osobní jubilea - přání - Teambuildingové pravidelné akce Podrobnější informace k této pozici Vám poskytne: Jana Wollmannová, personální manažer, telefonní číslo: 722 077 133, email: jana.wollmannova@artweld.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
19127920724 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
ARTWELD robotics & automation s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jana Wollmannová 722 077 133

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace