FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 2) - Liberec

Ke dni 09.07.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 2) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 2)
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.08.2020
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, aktivní vyhledávání, příprava a realizace projektů, vědecko-výzkumná činnost, zejména samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc. a diplom. prací, technická podpora experimentální činnosti. DOVEDNOSTI: způsobilost pro pedagogickou činnost, způsobilost pro vědecko-výzkumnou činnost v oboru vícefázového proudění, samostatná vědecká práce, schopnost systematické práce, jazykové znalosti AJ (slovem a písmem), ŘP sk. B, znalost a praxe v oboru kavitace. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské VŠ vzdělání v oboru aplikovaná mechanika, akademicko-vědecký titul Ph.D. v oboru Aplikovaná mechanika, praxe v oboru vícefázového proudění a pokročilých metod měření, zkušenosti ze zahraniční stáže výhodou. PRAC.POMĚR: 100% úvazek na pozici odborný asistent, prac.sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení).NÁSTUP: 1.8.2020 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp.ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp.doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 9.8.2020. Výběr.řízení je od 8.7.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
19127960785 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace