FAKULTA STROJNÍ - DOCENT NA KATEDRU MECHANIKY, PRUŽNOSTI A PEVNOSTI - Liberec

Ke dni 09.07.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA STROJNÍ - DOCENT NA KATEDRU MECHANIKY, PRUŽNOSTI A PEVNOSTI v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - DOCENT NA KATEDRU MECHANIKY, PRUŽNOSTI A PEVNOSTI
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů, vědecko-výzkumná činnost, zejména samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc. a diplom. a dizertačních prací. DOVEDNOSTI: způsobilost pro vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost, odborná a publikační činnost v oboru aplikovaná mechanika nebo v blízkém vědním oboru, zkušenosti s řešením odborné projektové činnosti, pedagogické zkušenosti, samostatná vědecká práce, schopnost systematické práce, komunikativnost, pracovní flexibilita, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: habilitace v oboru Aplikovaná mechanika nebo příbuzném vědním oboru, min. 5 let praxe na VŠ, znalost AJ - úroveň pokročilý. PRAC.POMĚR: 100% úvazek nebo dle dohody, prac.sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení).NÁSTUP: 1.9.2020, mzd. zařazení A4 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp.ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp.doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 9.8.2020. Výběr.řízení je od 8.7.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
19128080774 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace