FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 3) - Liberec

Ke dni 09.07.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 3) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (POZICE č. 3)
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.08.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, aktivní vyhledávání, příprava a realizace projektů, vědecko-výzkumná činnost, zejména samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc. a konzultace diplom. prací, technická podpora experimentální činnosti, numerická simulace, matematické modelování. DOVEDNOSTI: způsobilost pro vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost, organizační schopnosti a zkušenosti, samostatná vědecká práce, schopnost systematické práce, aktivní znalost AJ (slovem a písmem), ŘP sk. B, znalost a praxe v oboru spalovacích zařízení, zařízení pro snižování emisí ze spalovacích procesů, praxe a zkušenosti se software pro CFD analýzy (Fluent, OpenFOAM), znalost a praxe v oboru 5 let, prezentační dovednosti. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské VŠ vzdělání v oboru konstrukce strojů a zařízení, aplikovaná mechanika (mechanika tekutin a termodynamika) nebo obdobném, praxe a zkušenosti s návrhem a výpočty v oblasti spalovacích zařízení, zařízení pro snižování emisí ze spalovacích procesů, zkušenosti ze zahraniční stáže výhodou. PRAC.POMĚR: 100% úvazek na pozici asistent, prac.sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.8.2020 nebo dle dohody, mzd. zařazení A2 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp.ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp.doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 9.8.2020. Výběr.řízení je od 8.7.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
19128280788 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace