OPERÁTOR/KA LOGISTIKY - Liberec

Ke dni 09.07.2020 nabízí EMERGE, a.s. (28764226, Liberec) volné pracovní místo na pozici OPERÁTOR/KA LOGISTIKY v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (tři směny) je 16100 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
OPERÁTOR/KA LOGISTIKY
Úvazek:
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
01.08.2020
Mzda:
16 100 Kč
Poznámka k volnému místu:
Co bude Vaší náplní práce? - Příjem a kontrola materiálu - Příprava materiálu k výdeji - Skladová evidence - Přebalování materiálu z kartonu do sériových obalů - Administrativa spojená s příjmem a výdejem materiálu - Zodpovídá za dodržování metody FIFO. Co by Vám nemělo chybět? - Zkušenosti na obdobné pozici - Schopnost samostatné i týmové práce - Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost - Zkušenost s řízením manipulační techniky-Retrak výhodou Co Vám nabízíme? - Stabilní zaměstnání v zavedené a úspěšné společnosti - Motivující finanční ohodnocení - Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem + další zaměstnanecké benefity - Udržování a prohlubování kvalifikace Bližší informace pro Vás! - Nástup ihned nebo dle dohody - Provoz na 3 směny/možné 2 směny/ - Místo výkonu práce: Liberec Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás. Sdělíme Vám další podrobnosti a domluvíme se na osobním setkání a prohlídce pracoviště. Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní

 

Kontaktní údaje

Reference:
19128360716 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
EMERGE, a.s.
Kontaktní osoba:
Petra Protivová 724 386 656

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace