ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE S FRANCOUZŠTINOU - Liberec

Ke dni 16.11.2020 nabízí KODAP, s.r.o. (49904493, Liberec) volné pracovní místo na pozici ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE S FRANCOUZŠTINOU v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 16.11.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE S FRANCOUZŠTINOU
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
16.11.2020
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Asistent/ka daňového poradce s francouzštinou Domluvíte se francouzsky tak, že jste schopni využít tuto dovednost při své práci? Pak hledáme právě vás! Co vás čeká Budete připravovat podklady pro - přiznání k DPH a související hlášení v zemích EU - žádosti o vrácení DPH z jiných členských států EU, - registraci k DPH v rámci EU. V týmu pracovníků oddělení budete úzce spolupracovat s ostatními asistentkami daňových poradců a budete jako asistent/ka k dispozici nejen daňovému poradci, ale i pracovníkovi na pozici poradce. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - Neobejdete se bez aktivní komunikační znalosti francouzštiny a současně němčiny nebo angličtiny. - V MS Excel potřebujete umět pracovat s tabulkami, jednoduchými funkcemi a grafy. Výhodou bude, pokud budete - komunikativní vůči klientům, - schopný/á obchodního jednání a základního poradenství v jednoduchých daňových záležitostech. Když se k nám přidáte tak, ... - svou prací rozšíříte možnosti poradenského týmu specializovaného na problematiku zdaňování větších firem. - získáte novou kvalifikaci a podpoříme vás v přípravě na zkoušku daňového poradce. - nástupní mzda bude určena individuálně podle konkrétní praxe a jazykových znalostí kandidáta. - v případě zkušeného kandidáta s praxí vás čeká odpovídající odměna a motivační složka. A něco navíc - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Zdravotní cvičení v prostorách společnosti - Relaxační místnost Zaujalo Vás to? Pak se nám ozvěte na e-mail kariera@kodap.cz. Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se Vám obratem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

 

Kontaktní údaje

Reference:
19146340733
Zaměstnavatel:
KODAP, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Monika Laurinová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace