FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR, ASISTENT NA KATEDRU CHEMIE, ODDĚLENÍ PŘÍRODOPISU - Liberec

Ke dni 14.07.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR, ASISTENT NA KATEDRU CHEMIE, ODDĚLENÍ PŘÍRODOPISU v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 23500 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR, ASISTENT NA KATEDRU CHEMIE, ODDĚLENÍ PŘÍRODOPISU
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
23 500 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost - výuka v seminářích, laboratorních cvičeních z parazitologie, zoologie, mikrobiologie, řešení výzkumných experimentálních nebo teoretických úkolů vyplývajících z řešených projektů, sebevzdělávací a publikační aktivity, vedení závěrečných prací. DOVEDNOSTI: zájem o výuku, zájem o výzkumnou práci v oblasti zoologie, parazitologie, mikrobiologie, kreativní myšlení, schopnost týmové a systematické práce, zodpovědnost. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání - akademická hodnost Ing./Mgr. v biologickém oboru (pro pozici lektor), probíhající studium Ph.D. v oboru ( pro pozici asistent) - výhodou. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, příp. dle dohody, prac.ml. - na dobu určitou do 31.12.2022 (s možností prodloužení). NÁSTUP: září 2020, příp. dle dohody, mzd. zařazení A1-A2 dle vnitř. mzd. předpisu. Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte poštou nebo elektronicky (volnamista@tul.cz) nejpozději do 13.8.2020. Výběr. řízení je od 13.7.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
19146500783 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace