VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (doléčovací program) - Liberec

Ke dni 24.07.2020 nabízí ADVAITA, z. ú. (65635591, Liberec) volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (doléčovací program) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 28000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (doléčovací program)
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.01.2021
Mzda:
28 000 až 42 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do centra ambulantních služeb v Liberci hledáme zájemce o práci vedoucí/ho doléčovacího programu, https://advaitaliberec.cz/centrum-ambulantnich-sluzeb/dolecovaci-program/ Požadujeme absolvovaný nebo aspoň probíhající sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik, zkušenost s prací ve skupinové psychoterapii, léčení závislostí, rodinné terapii nebo obdobném typu služeb a s vedením lidí a týmů. Formální požadované vzdělání je vysokoškolské (i Bc.) s kvalifikací ve zdravotnickém, psychologickém, sociálním či pedagogickém směru nebo v příbuzných oborech. Další kurzy, výcviky a zkušenosti v oborech adiktologie a psychoterapie výhodou. Nástup do pracovního poměru je možný od ledna 2021. Jedná se o práci na celý úvazek, 1 směna, smlouva na dobu určitou, místem výkonu práce Liberec. Finanční ohodnocení podle vzdělání a délky pracovní praxe. Nabízíme pět týdnů dovolené za kalendářní rok, možnost využití karty ActivePass, stravenky, finanční spoluúčast na odborném sebevzdělávání, týmovou práci v rozmanitém a přátelském kolektivu. V případě zájmu či dalších dotazů se obracejte e-mailem na pana Davida Adamečka, odborného ředitele organizace, adamecek@advaitaliberec.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně bakalářské

 

Kontaktní údaje

Reference:
19182680716 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
ADVAITA, z. ú.
Kontaktní osoba:
David Adameček

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace