Optometristé - Litoměřice

Ke dni 09.11.2020 nabízí DR. OPTIK s.r.o. (27447839, Litoměřice) volné pracovní místo na pozici Optometristé v obci Litoměřice (okres Litoměřice). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 38000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.11.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Optometristé
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
09.11.2020
Mzda:
38 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Společnost DR.OPTIK je stabilní česká firma. Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny. Nástup možný ihned, plat 38.000Kč hrubého plus 25000Kč náborový příspěvek. Služební vůz CITI go k dopravě do zaměstnání,služební telefon, stravenky. Při úspěšném plnění úkolů další odměny dle bonusového programu. Pravidelný vzdělávací program. Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost. Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné. Pracovní náplň: vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy. Přijatý optometrista bude na 2 provozovnách během jednoho dne, dopoledne na jedné a odpoledne přesun na další prodejnu. Je možno vykonávat práci na více provozovnách-k tomuto účelu také služební vůz. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně bakalářské

 

Kontaktní údaje

Reference:
19961060708
Zaměstnavatel:
DR. OPTIK s.r.o.
Kontaktní osoba:
Radka Kubásková

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace