BUSINESS PROCESS & APPLICATION CONSULTANT SAP BW - Liberec

Ke dni 22.02.2021 nabízí Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127, Liberec) volné pracovní místo na pozici BUSINESS PROCESS & APPLICATION CONSULTANT SAP BW v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 80000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
BUSINESS PROCESS & APPLICATION CONSULTANT SAP BW
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
22.02.2021
Mzda:
80 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: nám. Nerudovo 120/6, 460 01 Liberec 1 Každodenní náplň práce: - Úzce pracovat s interními klienty jako součást vývojového týmu, který hodnotí požadavky a vyvíjí řešení pro hodnocení Business Intelligence a ukládání dat - Navrhovat a vyvíjet modely databází a datových uložišť - Navrhovat a vytvářet reporty, převádět a implementovat procesy a plány - Koordinace aktivit s vlastníky zdrojových dat aplikací pro zajištění integrace a datové integrity - Navrhovat, vytvářet reporty na základě požadavků uživatelů, dashboardy, KPI a extrakty dat - 2. úroveň podpory uživatelů Požadované dovednosti: - Zkušenost jako konzultant SAP BW nebo v podobné pozici - alespoň 2 roky. - Dobrá znalost standardních konceptů, osvědčených postupů a procedur SAP BW v uchovávání dat a prostředí Business Intelligence - Zkušenosti s nástroji ETL a nástroji pro podávání zpráv (SAP Business Objects) - Znalost procesů ‚Logistics' a ‚Supply Chain' a příslušných SAP - tabulek, klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) - Schopnost prioritizovat úkoly a sebemotivace - Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí - Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %) Co nabízíme: - Práci na plný úvazek na dobu neurčitou - Práce z domova (40%), parkování zdarma - Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora) - Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění a jin Hlásit se emailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně bakalářské

 

Kontaktní údaje

Reference:
20015900725
Zaměstnavatel:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lukáš Drzymala

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace