PRACOVNÍK/CE DO VÝROBY - Černousy

Ke dni 15.02.2021 nabízí CEMVIN s.r.o. (05604842, Černousy) volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE DO VÝROBY v obci Černousy (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (tři směny) je 21000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 15.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE DO VÝROBY
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
15.02.2021
Mzda:
21 000 až 26 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Společnost CEMVIN - český výrobce cementovláknitých desek, která nabízí široký sortiment výrobků pro systémy ztraceného bednění, elektroprůmyslu, schodišť a fasád. PRACOVNÍK VÝROBY Koho hledáme? - Hledáme pracovníka výroby - Šikovného kolegu/kolegyni, který bude zodpovědný za svěřenou část výrobního procesu - Po zaučení bude obsluhovat poloautomatické stroje Jak poznáte, že hledáme právě vás? - Máte chuť pracovat? - Jste manuálně zruční? Rádi vás do všeho zasvětíme a zaučíme - Jste pečliví, dokážete pracovat samostatně a dotahovat věci do konce. A co vám nabízíme? - Osmihodinovou pracovní dobu na třísměnný nebo jednosměnný provoz - Práci v pozitivním pracovním týmu - Stravenky - Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží. - Máme rádi vánoční pohodu strávenou doma, proto celé svátky máme volno. - Setkávání se i mimo pracovní dobu - teambuilding, grilovačka, sportovní odpoledne, vánoční večírek nebo si prostě jen zajdeme posedět. Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis na martin.pelant@cemvin.eu anebo nás kontaktujte na tel: 728 186 641 a my se s vámi rádi setkáme.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
20027980717
Zaměstnavatel:
CEMVIN s.r.o.
Kontaktní osoba:
Martin Pelant 728 186 641

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace