TECHNOLOG - Liberec

Ke dni 05.01.2021 nabízí MSV Liberec, s.r.o. (61328952, Liberec) volné pracovní místo na pozici TECHNOLOG v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 28000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.01.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
TECHNOLOG
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
05.01.2021
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Popis pracovní činnosti: - Zodpovědný za technologickou přípravu výroby obchodních zakázek, za zpracování a celkovou kompletaci složky výrobní dokumentace - Řídí programátory výrobního úseku - Ve výrobním procesu provádí kontrolní činnost dodržování technologické kázně, aktualizuje technologické postupy z hlediska norem spotřeby času a materiálu - Zodpovídá za operativní změny v konstrukční dokumentaci - Eviduje odvádění normohodin a skutečné spotřeby předepsaného materiálu na jednotlivé výrobky - Spolupracuje s konstrukčním oddělením na inovacích výrobků a nových technologických řešeních - Spolupracuje na přípravě a průběhu externích kooperací Profil vhodného kandidáta: - VŠ/USO vzdělání, technického směru - Znalosti tváření a svařování plechů (děrování, laser, ohraňování; TIG, MIG) - Zkušenosti s technologií AL plechů a jejich lakováním - Zkušenosti s jednáním s klíčovými zákazníky - Práce na PC - Praxe v oboru minimálně 3 roky Nabízíme: - Pracovní poměr na základě pracovní smlouvy - Motivační finanční ohodnocení - Možnost odborného růstu - Závodní stravování, stravenky - Volný vstup na domácí utkání týmů FC Slovan Liberec a Bílí Tygři Liberec - Permanentka do ZOO V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
20141340737
Zaměstnavatel:
MSV Liberec, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lenka Holinová 482 464 431, 601 320 522

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace