VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU - Liberec

Ke dni 14.12.2020 nabízí Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472, Liberec) volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.12.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
14.12.2020
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Sdružení TULIPAN umožňuje lidem s hendikepem být platní na pracovním trhu i ve společnosti. Hendikep není bubák - nezavírejme před ním oči. Hledáme šikovného kolegu na pozici: Vedoucí technického úseku Co bude vaším úkolem: - komplexní zajišťování venkovních úklidů, údržby zeleně, recepčních služeb a úklidových služeb,u smluvních partnerů - organizace práce podřízených zaměstnanců a jejich kontrola - plánování práce podřízených v pravidelných cyklech - nábor zaměstnanců, zajištění jejich proškolení - evidence a kontrola docházky podřízených spolupracovníků - spolupráce při akviziční činnosti, komunikace se zákazníky - vedení dokumentace k zakázkám, příprava podkladů pro fakturaci - dohled nad dodržováním pravidel BOZP ve společnosti - asistence a pomoc zaměstnancům se zdravotním postižením - správa a údržba firemních vozů - výběr a kontrola dodavatelů - vyhledávání inovativních řešení - komunikace s dalšími odděleními - reporting vedení společnosti - administrativa spojená se svěřeným úsekem Nabízíme: - zázemí stabilního zaměstnavatele, práci na plný úvazek - motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky - možnost finančního růstu - mobilní telefon, PC - důkladné zaškolení - otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní

 

Kontaktní údaje

Reference:
20198680735
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s.
Kontaktní osoba:
Jaroslav Janda 602 448 200

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace