MISTR VÝROBY - Liberec

Ke dni 24.02.2021 nabízí Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. (03865436, Liberec) volné pracovní místo na pozici MISTR VÝROBY v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (tři směny) je 183 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MISTR VÝROBY
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
23.02.2021
Mzda:
183 Kč
Poznámka k volnému místu:
Profil: Směnový mistr řídí pracovníky výroby (operátory, seřizovače) na svěřené směně. Samostatně řídí výrobní proces tak, aby nedošlo k výpadku plynulé výroby. Náplň práce: - Vedení a kvalifikace pracovníků na svěřené směně (interních i externích) - Sledování kvality a množství výroby, plánování - Organizace údržby a oprav strojů a zařízení, řešení problémů na výrobních linkách a u výrobních procesů - Neustálé zlepšování výrobních procesů z hlediska kvality, nákladů a spolehlivost dodávek - Zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků - Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí - Snižování nákladů na scrap, aktualizace pracovních dokumentů a návodek, sledování a administrace docházky Požadavky: - Minimálně ÚSO vzdělání a 2 roky prokazatelná zkušenosti v automotive - Znalost angličtiny, němčiny, polštiny, ukrajinštiny velkou výhodou - Znalost standardů VDA 6.3, ISO/TS 16949 včetně zvláštních požadavků zákazníka - Znalost práce na PC, SAP výhodou - Schopnost samostatné práce, řešení problémů a rozhodování, flexibilita, orientace na interního zákazníka, aktivní přístup, komunikativnost, týmovost, ochota pracovat na směny Nabízíme: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, sportovní a kulturní akce, Sodexo Active Pass - částečně hrazeno zaměstnavatelem. Mzda: 183,10 Kč/hod. + 18 % prémie (+ příplatek za odpolední směnu = 8 Kč/hod./za noční směnu = 10 % z průměrného výdělku) Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
20207740729
Zaměstnavatel:
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Věra Kučerová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace