VÝVOJÁŘ SW - Liberec

Ke dni 03.02.2021 nabízí HOKAMI CZ, s.r.o. (25024981, Liberec) volné pracovní místo na pozici VÝVOJÁŘ SW v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 32000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 03.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
VÝVOJÁŘ SW
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
03.02.2021
Mzda:
32 000 až 40 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: - Vývoj modulů přidružených k IS systému firmy - Vývoj samostatných aplikací pro jednotlivá pracoviště - Administrace firemního informačního systému - Analýza firemních procesů a spolupráce na jejich implementací do aplikací pro jednotlivá pracoviště - Školení pracovníků z IS při zavádění nových postupů a funkcí Základní požadavky: - VŠ nebo SŠ se zaměřením na informační technologie, elektrotechniku, nebo příbuzné technické obory - Znalost jazyka MS SQL - Znalost některého z programovacích jazyků delphi/python/C#/nodejs, výhodou zkušenosti s vývojem webových aplikací - Ochota učit se a flexibilně volit vhodné programovací nástroje pro konkrétní úlohu - Znalost ERP systémů výhodou (Helios Orange velkou výhodou) - Uživatelská znalost MS Office - Komunikační schopnosti - Schopnost samostatné práce v malém kolektivu - Důslednost a pořádek Nabízíme: Pracovní doba 40 hodin týdně Nástupní plat 32-40 000 Kč Perspektivu profesního a platového růstu Pravidelné finanční odměny Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou Bezplatné parkování Rodinnou atmosféru v ryze české firmě - cca 200 zaměstnanců Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz Péče o chrup ve vlastní zubní klinice www.dolident.cz V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na adresu prace@hokami.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
20434220791
Zaměstnavatel:
HOKAMI CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lucie Zappe

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace