ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE - Liberec

Ke dni 14.01.2021 nabízí KODAP, s.r.o. (49904493, Liberec) volné pracovní místo na pozici ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.01.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
14.01.2021
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náš tým daňových poradců se potřebuje spolehnout na pečlivého, ochotného a usměvavého asistenta/ku. Naše kolegyně na stejné pozici vám vzkazuje: "Nenechte se zastrašit, že si budete první měsíce připadat jako Alenka v říši divů, nevzdávejte to, vzdělávejte se, dejte tomu čas a buďte trpělivý/á. Váš běžný den bude vypadat takto: Budete pracovat souběžně pro různé klienty na řadě úkolů v různé fázi rozpracovanosti - zpracujete daňové přiznání, sepíšete písemné vyjádření k daňovým otázkám klienta, budete komunikovat s pojišťovnami a úřady, zpracujete DPH pro německé klienty, účastníte se konzultací u klientů, a stává se, že se někdy jednání protáhne a domů se vrátíte až večer." Co na této pozici určitě potřebujete: - SŠ či VŠ ekonomického, právního či technického směru - Pokud máte ambice stát se daňovým poradcem, pak i VŠ vzdělání min. na úrovni Bc. - Schopnost komunikovat, číst a porozumět cizojazyčnému textu a psát krátké e-maily v němčině nebo angličtině Ovládáte navíc MS Excel a umíte tvořit kontingenční tabulky? Píšete všemi 10? Jste aktivní řidič/ka s platným ŘP? Pak jste náš člověk! Pokud máte znalosti v účetnictví, jsou za vámi prokazatelné pracovní výsledky, které si můžeme ověřit (třeba i brigáda) a místo Harryho Pottera si občas čtete legislativu, tak budete víc než oporou týmu daňových poradců, skutečných odborníků, od kterých se máte co naučit. Získáte si respekt u klientů a máte možnost stát se daňovým poradcem. V přípravě na zkoušku daňového poradce vám KODAP bude velkou oporou. Tak už na nic nečekejte, pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Budeme se na vás těšit.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
20493440746
Zaměstnavatel:
KODAP, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Markéta Hrbková

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace