MISTR nástrojárny - Čtveřín

Ke dni 19.01.2021 nabízí KV Final s.r.o. (13585363, Čtveřín) volné pracovní místo na pozici MISTR nástrojárny v obci Čtveřín (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (dvě směny) je 40000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19.01.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MISTR nástrojárny
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
01.02.2021
Mzda:
40 000 až 65 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: -provádění operativních úprav plánu přípravy nástrojů -sestavování plánu vytížení CNC strojů - směnový rozpis pracovníků -operativní změny výroby včetně záznamů do plánu výroby -dohled nad výrobou jednotlivých dílů nástroje -dodržování a vyplňování harmonogramu výroby nástroje -zabezpečení provedení oprav nástrojů z lisovny -výrobu nových nástrojů dle výkresové a technologické dokumentace -výrobu speciálních náhradních dílů potřebných pro opravy strojů -výrobu ND k nástrojům z lisovny -provedení úprav nástrojů a jejich částí na základě informací pracovníka montáže nástrojů a jejich optimalizaci -spolupracuje při výrobě referenčních vzorků -nahlášení poruchy stroje vedoucímu údržby a závodu -spolupracuje při zabezpečení provedení oprav strojů a zařízení -kontroluje řádný, provozuschopný a bezpečný stav výrobních strojů a zařízení Požadujeme: - nejlépe SŠ vzdělání, technický obor s maturitou / praxe v oboru - schopnost řídit tým lidí, motivovat a udržovat v pozitivním nastavení - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě Nabízíme: - stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti - pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení - trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace - hrazenou práci přesčas včetně příplatků - nástupní bonus - odměny za přivedení nového kolegy a jiné - skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
20530260782
Zaměstnavatel:
KV Final s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová 725 435 914

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace