EKONOMICKÁ FAKULTA - VEDOUCÍ KATEDRY PRO KATEDRU: KPE, KIN, KSY, KFÚ, KMG, KCJ, KEK - Liberec

Ke dni 02.02.2021 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici EKONOMICKÁ FAKULTA - VEDOUCÍ KATEDRY PRO KATEDRU: KPE, KIN, KSY, KFÚ, KMG, KCJ, KEK v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 40000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 02.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
EKONOMICKÁ FAKULTA - VEDOUCÍ KATEDRY PRO KATEDRU: KPE, KIN, KSY, KFÚ, KMG, KCJ, KEK
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.04.2021
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Výběrové řízení na pozici: Vedoucí katedry pro Katedru: Katedra podnikové ekonomiky a managementu, Katedra informatiky, Katedra ekonomické statistiky, Katedra financí a účetnictví, Katedra marketingu a obchodu, Katedra cizích jazyků, Katedra ekonomie. CHARAKTERISTIKA: vedení katedry, pedagogická, vědecko-výzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace projektů. DOVEDNOSTI: řídicí a organizační schopnosti, předpoklady pro řízení pedagogické a vědecko-výzkumné činnosti, kreativní myšlení, schopnost týmové a systematické práce, zodpovědnost, odborná praxe v oblasti oboru dané katedry, znalost alespoň jednoho světového jazyka. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, vědecká hodnost min. Ph.D., zkušenosti s řízením týmu, zkušenosti s realizací vědecko-výzkumných projektů, pedagogická praxe výhodou. PRAC.P.: 100% úv. na Ekonomické fakultě, podmínkou výkonu funkce je uzavření dohody o odvolatelnosti a možnosti odstoupení z funkce, 4 leté funkční období nejpozději od 1.4.2021. NÁSTUP: nejpozději od 1.4.2021, příp. dle dohody. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce přiložte tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, stručný návrh priorit rozvoje katedry ve střednědobém horizontu tří let, vymezení silných a slabých stránek katedry, a to v rozsahu max. dvou stran A4. Přihlášku včetně dokumentů doručte e-mailem nebo poštou do 4.3.2021 na níže uvedenou adresu. VŘ je od 2.2.2021 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
20669380704
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace