PLÁNOVAČ VÝROBY - Liberec

Ke dni 03.02.2021 nabízí DAIHO Schenk s.r.o. (25466445, Liberec) volné pracovní místo na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 03.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PLÁNOVAČ VÝROBY
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.03.2021
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
POPIS POZICE: Denní tvorba plánu výroby Kontrola dostupnosti materiálu v závislosti na plánu výroby Spolupráce s nákupem ve vztahu k objednávce materiálu a komponent pro výrobu Návrhy řešení materiálových odchylek Tvorba výrobních zakázek Sledování toku materiálu a stavu materiálu ve výrobě Komunikace se směnovými mistry a útvarem logistiky Vedení výrobní dokumentace a její archivace Sledování odchylek od plánu Řízení zákaznických požadavků Koordinace výrobních kapacit Analýza efektivity výroby a provozu a jejich sledování a zvyšování Řízení materiálové dispozice, zajištění materiálového toku Sledování a řízení skladových zásob Zpracování reportingu Spolupráce s projektovými týmy a podílení se na projektech Tvorba analýz a statistik Práce v SAPu POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření Praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu výhodou Pokročilá znalost AJ Znalost SAP velmi velkou výhodou Znalost MS Office na uživatelské úrovni Výborné komunikační a prezentační dovednosti Řidičský průkaz sk. B Flexibilita Nabízíme: Perspektivní pozici ve společnosti s mezinárodní působností Pružnou pracovní dobu Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky Nástup dle dohody V případě zájmu zasílejte prosím své CV v českém a anglickém jazyce.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
20680320752
Zaměstnavatel:
DAIHO Schenk s.r.o.
Kontaktní osoba:
Zlata Čihulová 488 055 108

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace