TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE - Liberec

Ke dni 19.02.2021 nabízí Most k naději, z.s. (63125137, Liberec) volné pracovní místo na pozici TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25800 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
19.02.2021
Mzda:
25 800 Kč
Poznámka k volnému místu:
Terénní program sociální prevence vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník Úvazek: 1,0 Nástup: dle dohody Pracoviště: Liberec Náplň práce: Náplní práce je přímá práce s lidmi, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo kteří se do takové situace již dostali. Terénní pracovník pracuje v přirozeném prostředí klientů, pracuje s klienty "na ulici", chodí do squatů, apod. Pracovníci programu pomáhají klientům se zlepšením jejich sociální situace (hledání zaměstnání, bydlení, řešení finanční situace, …) Požadujeme: - věk min. 21 let - kvalifikace: min. SŠ s maturitou - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - schopnost komunikace a práce s lidmi - schopnost práce v týmu - základy práce na PC - Windows, MS Office, internet - čistý trestní rejstřík - vyjasněný postoj vůči drogám Nabízíme: - zázemí dobře profilované organizace v oboru - zajímavou práci v dynamickém týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru - 30 dní dovolené Finanční ohodnocení: - platové ohodnocení min. 25 800 Kč - odvíjí se od dosaženého vzdělání a let praxe Zájemci zašlou: - strukturovaný životopis - motivační dopis V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete co nejdříve výše požadované dokumenty na email: vedouci.psp@mostknadeji.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC

 

Kontaktní údaje

Reference:
20834700714
Zaměstnavatel:
Most k naději, z.s.
Kontaktní osoba:
Lubomír Brůžek 702 247 846

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace