technický manažer/technická manažerka satelitních systémů ( inženýr/inženýrka v oblasti elektronických komunikací(včetně radiokomunikací) - Litoměřice

Ke dni 06.08.2022 nabízí Ministerstvo obrany (60162694, Litoměřice) volné pracovní místo na pozici technický manažer/technická manažerka satelitních systémů ( inženýr/inženýrka v oblasti elektronických komunikací(včetně radiokomunikací) v obci Litoměřice (okres Litoměřice). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 60000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 06.08.2022.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
technický manažer/technická manažerka satelitních systémů ( inženýr/inženýrka v oblasti elektronických komunikací(včetně radiokomunikací)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
05.08.2022
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru (telekomunikace / radiokomunikace), - být schopen odpovědět co je LEO, GEO, DVB-S2, QPSK, FEC, wireshark, - uživatelská práce s počítačem ale i ochota učit se novým věcem, - schopnost spolupráce, logické myšlení, technické nadání, důslednost, - nebát se vzít do ruky nářadí, spektrální analyzátor a jít měřit signál, - ŘP sk. B, - vhodné i pro absolventy VŠ, praxe je bonusem. Náplň práce: - systémové práce v oblasti provozu a údržby komunikačních systémů a zařízení, - zastupování vedoucího při organizaci činnosti techniků sítí elektronických komunikací v rámci provozního oddělení, - práce v oblasti kmitočtového plánování a energetické bilance, - navrhování způsobů řešení odstraňování poruch přenosových systémů, - vedení příslušné dokumentace, - místo výkonu práce Litoměřice. Nabízíme: - 25 dní dovolené, - příspěvek na dopravu, - profesní a technické vzdělávání (školení, konference), - příspěvek na stravování, - služební telefon, - dobrý pocit z podílení se na bezpečnosti státu, - výkonnostní odměny. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
23844880762
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany
Kontaktní osoba:
Alena Novosadová 602 420 253

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení cookies

>