Zpět na nabídky práce Vyškov

Nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice - fakturace - Rousínov

Ke dni 24.01.2023 nabízí ELSA´S TEXTILE s.r.o. (02323095, Rousínov) volné pracovní místo na pozici Administrativní pracovník/pracovnice - fakturace v obci Rousínov (okres Vyškov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 25 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24. 1. 2023 .

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice - fakturace
Firma:
ELSA´S TEXTILE s.r.o.
Místo práce:
Rousínov (Vyškov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.02.2023
Mzda:
25 000 Kč
Požadované dovednosti:
Ekonomika - fakturace
Poslední aktualizace:
24. 1. 2023
Text nabídky:
POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, znalost AJ na komunikativní úrovní (psaná forma), znalost MS Office, pečlivost, schopnost samostatného myšlení a rozhodování, ochota pracovat na svém odborném a osobním růstu, spolehlivý a týmový hráč, znalost účetnictví a práce na pozici fakturace výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, vystavování faktur na základě objednávky, administativní činnost, vedení skladů, komunikace s obchodním oddělením a expedicí, zpracování objednávek ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: flexibilní pracovní doba, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, 5 dnů extra dovolené navíc, zaměstnanecké slevy na výrobky, firemní tarif, stravenkový paušál, motivující mzdové ohodnocení, 1x měsíčně poukázka na masáž KONTAKT: Sedláček Jan Ing., tel.: 604 755 330, e-mail: zaslat email, v případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na uvedený e-mail, uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
ELSA´S TEXTILE s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jan Sedláček, 513 034 295

Přidejte se k dalším
30 801 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Vyškov)
  • Jde to kdykoliv zrušit