MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK/CE - Liberec

Ke dni 03.02.2021 nabízí BMTO GROUP a.s. (49099361, Liberec) volné pracovní místo na pozici MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK/CE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 19000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 03.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK/CE
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
03.02.2021
Mzda:
19 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Ampérova 444, Liberec Služební cesty po ČR i do zahraničí Společnost BMTO GROUP a.s. zabývající se výrobou a servisem vodohospodářských výrobků hledá pracovníka/pracovnici na pozici - "MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK" Požadujeme: . Vzdělání v oblasti elektro (oprávnění dle §6 Vyhlášky 50 (elektro). . Řidičské oprávnění (alespoň skupina B). . Velká fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny). . Časovou i pracovní flexibilitu. . Velké pracovní nasazení a zájem učit se novým věcem. . Výhodou je znalost práce na PC. Nabízíme: . Zázemní stabilní společnosti s dlouholetou historií. . Odpovídající a zajímavé finanční ohodnocení, včetně dalších prémií. . Firemní benefity a další odměny. . Příjemný kolektiv a pracovní prostředí. . Stálost pracovní pozice. Pokud byste měl/a zájem o výše nabízenou pracovní pozici, neváhejte se prosím obrátit na email kudrnova@bmto.cz a zašlete nám svůj životopis.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
8955080741
Zaměstnavatel:
BMTO GROUP a.s.
Kontaktní osoba:
Eva Kudrnová 603 319 557

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace