Skladač látky - Cheb

Ke dni 12.03.2019 nabízí ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. (Cheb) volné pracovní místo na pozici Skladač látky v obci Cheb (okres Cheb). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek je 18000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 12.03.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Skladač látky
Úvazek:
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Perspektivní a silná společnost hledá Skladače látky do Chebu.
Mezi své kolegy přijmeme spolehlivého a pracovitého člověka. U našich zaměstnanců uvítáme praxi v daném oboru, toto však není nutností. Vaše vzdělání pro nás není důležité. Rozhodující je pro nás Vaše chuť pracovat a nadále se zdokonalovat. Samozřejmostí je kvalitní zaškolení ze strany kolegů. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Výhodou je práce na stálou ranní směnu. Pro další informace nám neváhejte zavolat, vše Vám rádi zodpovíme.

Popis práce: Navlékání látky na pokládací stroj, kontrola kvality skládaní látky, vyhledávání chyb, jednoduchá manipulace se strojem.

Mzdové ohodnocení: 16.000,-Kč základ, 2.000,-Kč prémie ve zkušební době, 3.000,- Kč prémie po zkušební době, 100,- Kč stravenky, 55% hodnoty stravenky hradí zaměstnavatel. Příspěvek na dopravu, nebo hrazené ubytování v nově zrekonstruované ubytovně. Max. 2 osoby na pokoji.

Požadujeme: Pečlivost, uživatelskou znalost práce s PC.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková 352 601 788